بیوگرافی و زندگی شخصی سعید صادقی + عکس و فیلم‌های جذاب و دیدنی

انتشار 5 تیر 1401
مطالعه 5 دقیقه

طوطیا: سعید صادقی (زاده 5 اردیبهشت 1373 در ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. در این قسمت می توانید بیوگرافی کامل “امید ابراهیمی” را به همراه عکس ها و فیلم هایی از او مشاهده نمایید.

بیوگرافی و زندگی شخصی سعید صادقی + عکس و فیلم‌های جذاب و دیدنی

بیوگرافی کلی سعید صادقی

سعید صادقی

نام : سعید

نام خانوادگی : صادقی

تاریخ تولد : 5 اردیبهشت 1373

محل تولد : ساری

رشته ورزشی : فوتبال

زندگی شخصی سعید صادقی

سعید صادقی متولد 5 اردیبهشت 1373 در ساری مازندران، فوتبالیست است.180 سانتی متر قد دارد و شماره پیراهن 21 را بر تن میکند

ازدواج سعید صادقی

سعید صادقی در حال حاضر مجرد بوده و با کسی ازدواج نکرده است. صادقی درباره ازدواجش گفته: بنده مجرد هستم و شرایطم با بازیکنانی که متأهل هستند متفاوت است. من تحت تکفل پدرم هستم و از لحاظ مالی مشکلات عدیده ای ندارم.


زندگی ورزشی سعید صادقی

فوتبال خود را از دوران کودکی با پیوستن به آکادمی صنعت ساری آغاز کرد سپس سال 91 در 18 سالگی به تیم صبای قم ملحق شد ولی پس از یک سال به دلیل نرسیدن فرصت بیشتر از این تیم جدا شد.

در ادامه سال 1392 در 19 سالگی جهت گذراندن دوران خدمت سربازی به مدت 2 سال در تیم نیرو زمینی تهران توپ زد

سال 1394 به تیم «مس کرمان» پیوست و پس از یکسال از این تیم جدا و به تیم «خونه به خونه بابل» ملحق شد و تا سال 1396 در این تیم مشغول به بازی بود.

سال 1396 در 23 سالگی به این تیم پیکان پیوست ولی پس از نیم فصل از این تیم جدا و به تیم شهر خودرو مشهد منتقل شد و تا سال 1399 برای این تیم به میدان رفت. صادقی لیگ 98 – 97 با تیم شهر خودرو مقام چهارمی در لیگ برتر ایران را به دست آورد و به همراه این تیم در مسابقات لیگ قهرمان آسیا حاضر شد. او مجموعا 64 بار پیراهن شهرخودرو را بر تن کرد و 7 گل برای این تیم به ثمر رساند.

سال 1399 در 26 سالگی با قراردادی 1 ساله به عضویت تیم گل گهر سیرجان درآمد و هم اکنون در این تیم مشغول به بازی است و با بازی های درخشانش در این تیم اسم خود را بر سر زبان ها انداخته است.

سعید صادقی

او تابستان 1400 در حالی که مورد توجه استقلال تهران بود قرارداد خود را به مدت 2 سال با این تیم تمدید کرد

  • پول مهمه ولی همه چیز نیست

من بیشتر در لیگ یک بودم و پول آنچنانی نگرفتم، حتی شهرخودرو هم فقط حدود نیم فصل شرایط خوبی داشت، وقتی به گل گهر آمدم هم، اولویت خود این باشگاه بود و از طرفی چون آقای قلعه ‌نویی هم اینجا بودند دوست داشتم یک چالش جدید را تجربه کنم

خیلی خوشحالم که با امیرخان این چالش را تجربه کردم، کاش در فوتبالم زودتر می ‌توانستم کنار امیرخان باشم اما این سعادت را نداشتم.

پول برایم مهم است اما همه چیز پول نبود و آرامش این باشگاه خیلی برایم مهم بود، در این تیم خیلی آرامش دارم و همه بازیکنان با هم رفیق هستیم

صادقی در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. او در نقل و انتقالات 1401 – 1402 با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست


سابقه باشگاهی سعید صادقی

سابقه باشگاهی سعید صادقی به شرح زیر است :

از صبای قم تا مس کرمان

در سال 2012 به تیم صبای قم پیوست و یک فصل برای این تیم به میدان رفت. او دوران سربازی خود را در نیروی زمینی سپری کرد و پس از آن به مس کرمان رفت.

مس کرمان

صادقی در سال 2015 به تیم مس کرمان پیوست و 31 بازی برای تیمش انجام داد و موفق شد دو گل به ثمر برساند. او یک فصل در این تیم ماند و پس از به تیم خونه به خونه رفت

خونه به خونه

از سال 2016 تا 2017 عضو تیم خونه به خونه بود و در این مدت 29 بازی برای تیم جدیدش بازی کرد، اما موفق به گلزنی نشد. پس از جدایی از خونه به خونه به پیکان پیوست و 4 بازی برای پیکان انجام داد و کلی را وارد دروازه حریف نکرد.

دوبل با شهرخوردو

وینگر خوش تکنیک که فصل گذشته موثرترین بازیکن لیگ برتر، از سال 2017 تا 2020 به عضویت تیم شهرخودرو درآمد و 64 یازی برای این تیم انجام داد و موفق شد 5 گل وارد دروازه حریف کند. او در مقابل ذوب آهن دوبل کرد و نام خودش را به عنوان تکنیکی ترین بازیکن لیگ برتر بیست و یکم فوتبال ایران ثبت کرد.

گل گهر

این فوتبالیست ساروی، در 6 مهر 1399 با قراردادی یکساله به گل‌گهر سیرجان پیوست وی در 31 مرداد 1400 قراردادش را یک سال دیگر تمدید کرد. او 58 بار به میدان رفت و توانست 12 گل بزند. با اینکه در گل گهر سیرجان، آنقدر بازیکن شاخص و درجه یکی نبود، اما در نقل و انتقالات، کار به جایی رسید که چند تیم به طور جدی این بازیکن را می خواستند.

پرسپولیس

سعید صادقی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال 1401 – 1402 به شاه ماهی نقل و انتقالات معروف شد و در نهایت در 4 تیر 1401 با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوست.

تا جایی که وحید قلیچ درباره او گفته: خیلی دلش بخواهد که به پرسپولیس بیاید! پرسپولیس جای بازیکنان بزرگ است. بازیکنی که نه تجربه ملی دارد، نه سابقه ای در فوتبال مان داشته، اگر بخواهد برای پرسپولیس کلاس بگذارد، همان بهتر که نیاید. تا جایی که میدانم این بازیکن تا سه چهار سال پیش اصلاً فوتبال بازی نمی کرد و تازه فوتبالیست شده! اگر ادعایی دارد پس بازیکنانی که از 16، 17 سالگی در لیگ برتر فوتبال بازی می کنند چه باید بگویند؟ آنهایی که از سن 19 سالگی در تیم ملی بوده اند چه باید بگویند؟ با 28 سال سن نباید از این حرفها زد! این عدد و رقم‌هایی که برای او گفته می شود به درد برنامه بچه‌ها و کارتون فوتبالیست‌ها خوب است. اینجا پرسپولیس است تیم قهرمانان، تیم سلاطین.

سعید صادقی

سقف آروزهای سعید صادقی

صادقی آرزو دارد روزی پیراهن رئال مادرید را بپوشد و برای این تیم بازی کند.


سابقهٔ ملی سعید صادقی

سعید صادقی در سال 2022 به عضویت تیم ملی فوتبال ایران درآمد و قرار است در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان قرار بگیرد

او در این باره میگوید :

دوست دارم اسکوچیچ مرا ببیند، اگر بگویم به تیم ملی فکر نمی ‌کنم دروغ گفتم و هیچ بازیکنی نیست که به تیم ملی فکر نکند و من هم همه تلاشم این است تا در کنار کمک کردن به گل گهر بتوانم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم و دعوت شوم و امیدوارم سرمربی تیم ملی هم بازی‌ ها من را ببیند و به من فرصت دهد. اگر فرصت خدمت به تیم ملی کشورم را پیدا کنم افتخارم است و اگر هم این چنین نشد برای بازیکنان در جام جهانی آرزوی موفقیت دارم

سعید صادقی


عکس هایی از زندگی شخصی و ورزشی سعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

سعید صادقیسعید صادقی

عملکرد سعید صادقی در لیگ برتر

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما