بیوگرافی و زندگی شخصی صابر کاظمی + عکس و فیلم‌های جذاب و دیدنی

انتشار 12 خرداد 1401
مطالعه 3 دقیقه

صابر کاظمی یکی از بازیکنان جوان و با استعداد کشور ایران می باشد، او درجایگاه پشت خط زن قرار دارد و توانست در این پست به خوبی از پس آن بر بیاید و محبوبیت و درخشش خود را به مربی ثابت کند. در این قسمت می توانید بیوگرافی کامل “صابر کاظمی” را به همراه عکس ها و فیلم هایی از او مشاهده نمایید.

بیوگرافی و زندگی شخصی صابر کاظمی + عکس و فیلم‌های جذاب و دیدنی

بیوگرافی کلی صابر کاظمی

صابر کاظمی

نام : صابر

نام خانوادگی : کاظمی

تاریخ تولد : 3 دی 1377

محل تولد : شهرستان آق قلای استان گلستان

رشته ورزشی : والیبال

زندگی شخصی صابر کاظمی

صابر کاظمی در 3 دی 1377 در روستای قانقرمه از توابع شهر آق قلا بعنوان یک ترکمن به دنیا آمد. با 205 سانتی متر قد و 87 کیلوگرم وزن بعنوان بازیکن پشت خط زن توسط استعدادیاب های تیم ملی کشف شد و حالا با شماره 19 می درخشد

ازدواج صابر کاظمی

صابر کاظمی بازیکن والیبال هنوز ازدواج نکرده و مجرد است


زندگی ورزشی صابر کاظمی

صابر کاظمی بخاطر قد بلند خود بصورت جدی از کلاس پنجم ابتدایی والیبال را شروع کرد بعد از مدتی با تیم زیر گروه میدان آق اقلا قرارداد بست و بصورت حرفه ای ادامه داد.

صابر در پنج اسفند 1393 وقتی تنها 16 سال داشت توسط محمد وکیلی استعداد یاب تیم ملی کشف و به تیم ملی نوجوانان والیبال زیر نظر احمدی ایران دعوت شد. این بازیکن جوان و خوش آتیه کشورمان با بازی خوب خود، توانست استعداد خود را به اثبات برساند و در این عرصه موفقیت های زیادی به دست آورد. به گفته او، الگوی داخلی یا خارجی خاصی در والیبال ندارد. جایگاه صابر کاظمی در مسابقات والیبال، پشت خط زنی ست که توانسته در این جایگاه به موفقیت های بسیاری دست یابد.

صابر کاظمی

  • می خواهم الگو بشوم!

صابر کاظمی : من الگوی داخلی یا خارجی خاصی ندارم ، شماره پیراهنم 19 است و برای انتخابش دلیل خاصی نداشتم. واقعیت اینست که می خواهم به قدری از نظر اخلاقی و فنی خوب باشم که خود به یک الگو تبدیل شوم و جوانان نسل بعد از ما شماره 19 را بخاطر من انتخاب کنند

وی میگوید دلم می خواهد در مسیر پیشرفتم بتوانم در تیم های مطرح اروپایی بازی کم و امیدارم بتوانم در سال های اخیر به این جایگاه و رشد برسم

سابقه باشگاهی صابر کاظمی

سابقه باشگاهی صابر کاظمی به شرح زیر است:

  • در سال 1395 شرکت کاله مازندران با قرارداد پنج ساله صابر کاظمی را به خدمت گرفت و او را به تیم شمس از زیر مجموعه ها شرکت خود بازی داد

  • این بازیکن خوش آتیه در 11 تیر 1397 وقتی 20 ساله بود با قرارداد یکساله به تیم زراعت بانک ترکیه پیوست.

  • او یکسال بعد به ایران بازگشت و با تیم خاتم اردکان قرارداد بست اما در جریان تمرینات از مچ پا دچار شکستگی شد و به مدت 4 ماه از میادین بدور ماند.

  • صابر بعد از نیم فصل قید بازی در اردکان را زد و با فولاد سیرجان به میدان بازگشت

  • در حال حاضر عضو باشگاه والیبال العربی قطر است.

صابر کاظمی در تیم العربی


سابقهٔ ملی صابر کاظمی

صابر برای حضور در تیم ملی زیر نظر محمد وکیلی تست داده و تایید شد او اولین بازی ملی خود را در سال 2018 هنگامی که برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شده بود، در لیگ ملت‌های والیبال مردان مقابل تیم ایتالیا تجربه نمود. او در کنار میلاد عبادی و امیر غفور توانست عنوان قهرمانی این بازی ها را بدست آورد.

کاظمی در رقابت های لیگ ملت های والیبال توانست در هشتمین مسابقه خود در برابر برزیل قرار گیرد که متاسفانه ایران این بازی را با نتیجه 3 بر 2 به برزیل واگذار کرد. در این بازی، صابر کاظمی با کسب 15 امتیاز، عنوان امتیاز آورترین بازیکن ایران را به دست آورد. در همان سال، بار دیگر از او برای بازی‌های آسیایی 2018 و والیبال قهرمانی مردان جهان 2018 دعوت به عمل آمد.

وی در بازی‌های المپیک 2020 نیز در فهرست ایران جای داشت.

صابر کاظمی


عکس هایی از زندگی شخصی و ورزشی صابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

نوجوانی صابر کاظمینوجوانی صابر کاظمی

صابر کاظمیصابر کاظمی

برترین لحظات صابر کاظمی ستاره جوان و با استعداد تیم ملی

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما