چگونه در پاییز استایل زیبایی داشته باشیم؟

انتشار 9 مهر 1401
مطالعه 3 دقیقه

طوطیا: فصل پاییز به عنوان بهترین فصل برای رنگ ها است و همیشه پر از ایده های جذاب و بی پایان لباس برای افراد خوش استایل و شیک پوش است. فصلی که مناسب پوشیدن لباس ها و پارچه های رنگارنگ و جذاب است. در سایت طوطیا قصد داریم شما خوانندگان عزیز را با لباس های پاییزی و انتخاب لباس مناسب فصل پاییز آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه در پاییز استایل زیبایی داشته باشیم؟

در پاییز چه رنگی بپوشیم؟

در تابستان به علت گرمی هوا بیشتر افراد لباس هایی با رنگ روشن را برای خود انتخاب می کنند و عطرهای خنکی را انتخاب می کنند تا با گرمای هوا بجنگند. اما در فصل پاییز و زمستان رنگ های گرم طرفداران زیادی دارند . در ادامه بهترین رنگ های پاییزی را آورده ایم :

پالتو صورتی

رز یا صورتی:

رنگ رز بسیار لطیف و پر احساس است و برای فصل پاییز بسیار مناسب است و طرفداران زیادی دارد. اگر می خواهید گرمی را در روزهای سرد به خود و اطرافیانتان منتقل کنید رنگ رز مناسب شما خواهد بود.

لباس پاییزی زیتونی

رنگ زیتونی:

افرادی که علاقه ای به رنگ های شاد ندارند، می توانند سر تا پا زیتونی به تن کنند یا این رنگ را در کنار رنگ های دیگر به تن کنند. این رنگ به علت خنثی بودن، با اکثر رنگ ها هماهنگ می شود.

پالتو زرد

طلایی یا زرد:

پوشیدن لباس هایی با طیف زرد روشن و قهوه ای بسیار روشن برای فصل پاییز بسیار مناسب است .طلایی رنگ درخشانی است و در این فصل زیاد دیده می شود بنابراین برای کسانی که محیط بر آنها تأثیر می گذارد، مناسب است . با پوشیدن این رنگ لباس لازم نیست از جواهرات استفاده نمایید .

پالتو فیروزه ای

آبی فیروزه ای:

رنگ آبی فیروزه ای یکی از بهترین رنگ ها برای لباس های پاییزی است . این رنگ را با مشکی، ترکیب کنید تا سردی آن را از بین می برد و ظاهرتان را زیباتر و جذاب تر می کند.

پالتو بنفش

بنفش:

در فصل پاییز لباس هایی به رنگ بنفش پر رنگ بپوشید . این رنگ از محکم ترین و پایدارترین رنگ هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می دهد و افرادی که این رنگ لباس به تن می کنند را با اعتماد به نفس نشان می دهد.

بنفش رنگ سلطنتی است و برای لباس های میهمانی مناسب است . این رنگ را با زیورآلات مشکی هماهنگ کنید تا جلوه آن افزایش یابد.

پالتو کرم یا شتری

کرم یا شتری:

لباس هایی با رنگ کرم یا شتری برای فصل پاییز مناسب است . دنیای مد نمناک پیشنهاد می کند که در این فصل کت های شتری رنگ انتخاب نمایید . همراه با این رنگ می توانید لباس هایی هم خانواده این رنگ را بپوشید سپس با کمربندی از یک رنگ متضاد تیپ تان را تکمیل کنید.

پالتو قرمز

قرمز:

برای اینکه توجه همه افراد معطوف به شما شود ، لباس هایی به رنگ قرمز را انتخاب کنید. لباس های رنگ های قرمز تیره خود را با رنگ های خنثی یا رنگ های روشن تری از طیف قرمز بپوشید

پالتو نارنجی

نارنجی:

نارنجی و زرد رنگ اصلی فصل پاییز است . در این فصل لباس هایی با رنگ زرد تیره، قرمز و نارنجی بپوشید تا شادتر و پرنشاط تر به نظر برسید و با محیط اطراف تطابق پیدا کنید. افرادی که لباس هایی این رنگی انتخاب می کنند حس تطابق پذیری بیشتری به محیط اطراف دارند و تغییرات احتمالی زندگی شان بیشتر از دیگران است.

پوشیدن لباس های جین در فصل پاییز

اگر می خواهید در فصل پاییز از لباس های جین استفاده کنید بهتر است جینتان رنگ روشن نبوده و تیره باشد .

جین پاییزی

نکته

معمولا در فصل پاییز، ظهرها هوا گرم است و صبح‌ها و شب‌ها هوا کمی سرد می‌شود. به همین دلیل، بهتر است روی بلوز خود لباس گرمی بپوشید که اگر گرمتان شد بتوانید به راحتی بتوانید آن را در بیاورید. در ادامه، چند پیشنهاد به شما ارائه می‌دهیم:

  • اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید هوای آن در فصل پاییز کمی گرم است، بهتر است یک کت نازک و سبک، یک ژاکت بافتنی نازک، و یا یک سوئیت‌شرت روی بلوز خود بپوشید.

  • از پوشیدن هرگونه لباسی که خیلی ضخیم و یا خیلی گرم است خودداری کنید.

  • اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که هوای آن در فصل پاییز سرد و مرطوب است، بهتر است روی بلوز خود یک کت پاییزی و یا یک ترنچ کت بلند بپوشید.

  • یکی دیگر از لباس‌های محبوب در فصل پاییز، هودی یا همان سوئیت‌شرت کلاهدار است.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما