دانلود بازی My Friend Pedro برای اندروید و IOS

انتشار 9 مهر 1401
مطالعه 2 دقیقه

طوطیا: یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2021 است که بالاخره بعد از مدت ها انتظار و حواشی متعدد در آگوست 2021 به صورت رسمی در قالب یک بازی رایگان عرضه شد. این بازی با همکاری استودیوهای DeadToast Entertainment و 22nd Century Toys LLC توسعه یافت و توسط شرکت آمریکایی DevolverDigital منتشر شد. برای آشنایی با این بازی همراه ما باشید.

دانلود بازی My Friend Pedro برای اندروید و IOS

معرفی بازی My Friend Pedro

My Friend Pedro – دوستِ من پدرو یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2021 است که بالاخره بعد از مدت ها انتظار و حواشی متعدد در آگوست 2021 به صورت رسمی در قالب یک بازی رایگان اما محدود (با قابلیت خرید درون برنامه ای) عرضه شد. این بازی با همکاری استودیوهای DeadToast Entertainment و 22nd Century Toys LLC توسعه یافت و توسط شرکت آمریکایی DevolverDigital منتشر شد. اولین نسخه رسمی این بازی در ژوئن سال 2019 برای کنسول های نسل هشتمی PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch و Microsoft Windows منتشر شد و بعد از دو سال بالاخره DevolverDigital تصمیم گرفت تا این بازی را برای سیستم عامل های iOS و Android پورت کند و به انتظارهای فراوان کاربران پایان دهد. خوشبختانه بعد از این انتظار طولانی شاهد منتشر شدن نسخه کامل، نهایی و بدون مشکل این بازی هستیم. My Friend Pedro ترکیبی بی نظیر از سبک های آرکید و پلتفرمر در قالب یک بازی اکشن و هیجان انگیز است. ویژگی های منحصر به فرد این بازی و رویکرد جذاب آن در مقایسه با دیگر بازی های مشابه باعث شده تا My Friend Pedro جایگاه ویژه ای در بین مخاطبین داشته باشد.

بازی My Friend Pedro

داستان بازی My Friend Pedro

این بازی داستانی از شخصیت اصلی بازی که Pedro نام دارد را روایت می کند. دشمنان Pedro خانواده او را ربوده و Pedro را بعد از ضرب و شتم بسیار زیاد رها کردند تا از بین برود. اما هدف بزرگ او برای انتقام باعث شد تا انرژی خود را بازیابی کرده و برای انتقام جویی علیه دشمنان و نجات جان اعضای خانواده اش پا به یک ماجراجویی مخاطره آمیز بگذارد. در بازی My Friend Pedro شما باید به او کمک کنید تا در 37 مرحله مختلف در شرایط گوناگون دشمنان را از بین ببرید و به هدف اصلی خود نزدیک تر شوید. مراحل بازی در قالب سبک های مختلف از جمله سبک پلتفرمر و مراحلی سوار بر موتور و اسکیت دنبال می شوند. همین مسئله باعث شده تا این بازی تنوع زیادی داشته و روند آن پویا و مهیج باشد. در بازی دوستِ من پدرو زد و خوردهای بسیار، انفجار، نابودی و تخریب پذیری های زیادی وجود دارد که حسابی می تواند شما را هیجان زده کرده و سرگرم کند. بازی دوستِ من پدرو از آن قبیل بازی هایی است که در عین سادگی می تواند مخاطبین خود را با ویژگی های جذابی که دارد به وجد بیاورد.

تصاویری از محیط بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

بازی My Friend Pedro

تریلر بازی My Friend Pedro

دانلود باکس بازی My Friend Pedro

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپل استور

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما