شرکت گاز خرم آباد

استعلام و پرداخت قبض شرکت گاز استان لرستان

انتشار 28 آبان 1401
مطالعه 1 دقیقه

شهروندان عزیز لرستان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره گاز استان لرستان، خروج از منزل را به حداقل برسانند و بصورت غیرحضوری از خدمات ویژه ی آن بهره ببرند. در ادامه مطلب نحوه استعلام و پرداخت قبض گاز لرستان آموزش داده شده است.

استعلام و پرداخت قبض شرکت گاز استان لرستان

این روزها پرداخت هزینه بسیاری از خدمات رنگ و بوی اینترنتی به خود گرفته است، اما در مسیری که به الکترونیکی شدن بسیاری از امور مختلف از صدور صورتحساب تا پرداخت هزینه خدمات منتهی می شود، در حوزه هایی مانند صدور قبض بهای آب، گاز یا برق مصرفی مشترکان همچنان شیوه های سنتی ارجح است.

شما با رعایت کردن قرنطینه ی خانگی گامی بسیار بزرگ را در به حداقل رساندن انتشار بیماری و همچنین کمک به کلیه کادر درمانی کشور ایران را برمیدارید. پس برای سلامتی خود و عزیزانتان مراجعه حضوری را به حداقل برسانید و در منزل یا خانه ی خود کارهای روزانه ی خود را انجام دهید.

سامانه قبوض اداره گاز استان لرستان

جهت ورود به سامانه جامع پرداخت قبوض شرکت گاز استان لرستان مراجعه کنید. پس از ورود کافیست شماره کنتور، شناسه قبض و یا شناسه پرداخت را وارد کنید با وارد کردن کد امنیتی می توانید قبض خود را مشاهده کنید. مشاهده جزئیات قبض و امکان دریافت فایل قبض از دیگر امکانات این سامانه است.

شهروندان عزیز لرستان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره گاز استان لرستان، بدن خروج از منزل قبض های خود را پرداخت کنند. برای این منظور با کلیک روی لینک زیر وارد صفحه ایی مانند تصویر زیر می شوید سپس جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحساب های گاز، با شماره اشتراک خود در کادر مشخص شده درج کرده و دکمه مشاهده را کلیک کنید.

همچنین می توانید با استفاده از اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز لرستان تهیه شده توسط شرکت گاز استان لرستان نسبت به خدمات الکترونیکی دسترسی آسانتر داشته باشید.

پرداخت قبض گاز استان لرستان

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما