آب و فاضلاب قشم

استعلام و پرداخت قبض آب و برق جزیره قشم

انتشار 23 آبان 1401
مطالعه 1 دقیقه

شهروندان عزیز جزیره قشم می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره آب و برق جزیره قشم، خروج از منزل را به حداقل برسانند و بصورت غیرحضوری از خدمات ویژه آن بهره ببرند. در ادامه مطلب نحوه استعلام و پرداخت قبض آب و برق جزیره قشم آموزش داده شده است.

استعلام و پرداخت قبض آب و برق جزیره قشم

این روزها پرداخت هزینه بسیاری از خدمات رنگ و بوی اینترنتی به خود گرفته است، اما در مسیری که به الکترونیکی شدن بسیاری از امور مختلف از صدور صورتحساب تا پرداخت هزینه خدمات منتهی می شود، در حوزه هایی مانند صدور قبض بهای آب، گاز یا برق مصرفی مشترکان همچنان شیوه های سنتی ارجح است.

شما با رعایت کردن قرنطینه ی خانگی گامی بسیار بزرگ را در به حداقل رساندن انتشار بیماری و همچنین کمک به کلیه کادر درمانی کشور ایران را برمیدارید. پس برای سلامتی خود و عزیزانتان مراجعه حضوری را به حداقل برسانید و در منزل یا خانه ی خود کارهای روزانه ی خود را انجام دهید.

سامانه قبوض اداره آب و برق جزیره قشم

برای دسترسی به خدمات استعلام و پرداخت غیر حضوری قبض آب و برق میتوانید با استفاده از سایت اداره آب جزیره قشم با نشانی اینترنتی زیر قبض خود را مشاهده کنید و آنرا بصورت غیرحضوری و آنلاین پرداخت کنید.

شهروندان عزیز جزیره قشم می توانند از طریق این سامانه اطلاعات مربوط به قبض های خود را مشاهده کنند. بعد از ورود به نشانی سایت رسمی اداره آب و فاضلاب جزیره قشم و با مراجعه به بخش بررسی صورت حسابها می توانید قبض خود را دریافت نمایید و یا مستقیما از لینک زیر میتوانید به صفحه دریافت قبض مراجعه فرمایید. برای این منظور با ورود شماره اشتراک آب و یا رمز رایانه برق در کادر مشخص شده، آخرین صورتحساب صادره آب یا برق خود را دریافت و از طریق شناسه قبض و پرداخت نسبت به پرداخت صورتحساب خود اقدام نموده و همچنین شماره همراه خود را برای دریافت صورتحساب از طریق پیام کوتاه در سامانه ثبت نمایید.

 پرداخت قبض آب جزیره قشم

پرداخت قبض برق جزیره قشم

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما