آب و فاضلاب مازندران

استعلام و پرداخت قبض آب استان مازندران

انتشار 14 مرداد 1401
مطالعه 1 دقیقه

شهروندان عزیز مازندرانی می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره آب استان مازندران، خروج از منزل را به حداقل برسانند و بصورت غیرحضوری از خدمات ویژه ی آن بهره ببرند. در ادامه مطلب نحوه استعلام و پرداخت قبض آب مازندران آموزش داده شده است.

استعلام و پرداخت قبض آب استان مازندران

این روزها پرداخت هزینه بسیاری از خدمات رنگ و بوی اینترنتی به خود گرفته است، اما در مسیری که به الکترونیکی شدن بسیاری از امور مختلف از صدور صورتحساب تا پرداخت هزینه خدمات منتهی می شود، در حوزه هایی مانند صدور قبض بهای آب، گاز یا برق مصرفی مشترکان همچنان شیوه های سنتی ارجح است.

شما با رعایت کردن قرنطینه ی خانگی گامی بسیار بزرگ را در به حداقل رساندن انتشار بیماری و همچنین کمک به کلیه کادر درمانی کشور ایران را برمیدارید. پس برای سلامتی خود و عزیزانتان مراجعه حضوری را به حداقل برسانید و در منزل یا خانه ی خود کارهای روزانه ی خود را انجام دهید.

حمیدرضا کشفی ، معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره بر اینکه حذف کردن قبض های کاغذی آب هدف اصلی در راستای طرح ملی قبض سبز برای دستور کار صورت و قرار گرفته است.

سامانه قبوض اداره آب استان مازندران

برای دسترسی به خدمات استعلام و پرداخت غیر حضوری قبض آب میتوانید با استفاده از سایت اداره آب استان مازندران با نشانی اینترنتی زیر قبض خود را مشاهده کنید و آنرا بصورت غیرحضوری و آنلاین پرداخت کنید .

شهروندان عزیز مازندرانی می توانند از طریق این سامانه اطلاعات مربوط به قبض های خود را مشاهده کنند. بعد از ورود به نشانی سایت رسمی اداره آب و فاضلاب استان مازندران و با مراجعه به بخش بررسی صورت حسابها میتوانید قبض خود را دریافت نمایید. و یا مستقیما از لینک زیر میتوانید به صفحه دریافت قبض مراجعه فرمایید. برای این منظور با کلیک روی لینک زیر وارد صفحه ایی مانند تصویر زیر می شوید سپس با نوشتن شماره پرونده قبض خود وارد سیستم شوید و نسبت به استعلام و پرداخت قبض اقدام نمایید.

استعلام و پرداخت قبض آب مازندران

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما