آب و فاضلاب ایلام

استعلام و پرداخت قبض آب استان ایلام

انتشار 23 آبان 1401
مطالعه 1 دقیقه

شهروندان عزیز ایلام می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره آب استان ایلام، خروج از منزل را به حداقل برسانند و بصورت غیرحضوری از خدمات ویژه آن بهره ببرند. در ادامه مطلب نحوه استعلام و پرداخت قبض آب استان ایلام آموزش داده شده است.

استعلام و پرداخت قبض آب استان ایلام

این روزها پرداخت هزینه بسیاری از خدمات رنگ و بوی اینترنتی به خود گرفته است، اما در مسیری که به الکترونیکی شدن بسیاری از امور مختلف از صدور صورتحساب تا پرداخت هزینه خدمات منتهی می شود، در حوزه هایی مانند صدور قبض بهای آب، گاز یا برق مصرفی مشترکان همچنان شیوه های سنتی ارجح است.

شما با رعایت کردن قرنطینه ی خانگی گامی بسیار بزرگ را در به حداقل رساندن انتشار بیماری و همچنین کمک به کلیه کادر درمانی کشور ایران را برمیدارید. پس برای سلامتی خود و عزیزانتان مراجعه حضوری را به حداقل برسانید و در منزل یا خانه ی خود کارهای روزانه ی خود را انجام دهید.

سامانه قبوض اداره آب استان ایلام

برای دسترسی به خدمات استعلام و پرداخت غیر حضوری قبض آب میتوانید با استفاده از سایت اداره آب استان ایلام با نشانی اینترنتی زیر قبض خود را مشاهده کنید و آنرا بصورت غیرحضوری و آنلاین پرداخت کنید.

شهروندان عزیز ایلام می توانند از طریق این سامانه اطلاعات مربوط به قبض های خود را مشاهده کنند. بعد از ورود به نشانی سایت رسمی اداره آب و فاضلاب استان ایلام می توانید قبض خود را دریافت نمایید و یا مستقیما از لینک زیر میتوانید به صفحه دریافت قبض مراجعه فرمایید. برای این منظور با کلیک روی لینک زیر وارد صفحه ایی مانند تصویر زیر می شوید سپس با روی بانک موردنظر کلیک کنید و نسبت به پرداخت قبض خود اقدام نمایید.

پرداخت قبض آب ایلام

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما