(فیلم) حمله عجیب گرگ‌ماهی کمیاب پس از صید

انتشار 14 مرداد 1401

طوطیا: گروهی از ماهیگیران در آب‌های ایالت مین آمریکا به دنبال خرچنگ بودند، اما در نهایت یک شکارچی دریایی نادر به نام گرگ‌ماهی را صید کردند. در ادامه مطلب این ویدئو را می توانید مشاهده کنید، با طوطیا همراه باشید.

(فیلم) حمله عجیب گرگ‌ماهی کمیاب پس از صید

این هیولای دریایی به تنهایی سایر ماهی‌های گرفتار شده در تور را کشت. جیکوب نولز، که گرگ‌ماهی را صید کرد، گفت که وقتی تور را بالا کشید، این گرگ‌ماهی یک خرچنگ را در آرواره‌های قوی خود نگه داشته بود. قدرت این ماهی حتی پس از بیرون آوردن از آب نیز از بین نرفت.

این ماهیگیر ویدئویی از این ماهی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. در این ویدئو این ماهی دیده می.شود که سعی دارد با دندان‌های تیز خود ماهیگیر را گاز بگیرد.

ماهیگیر با دور شدن از دندان‌های تیز ماهی گفت که می خواهد مرا گاز بگیرد. همه چیز را در تله کشت. این ماهی بسیار کمیاب است. بنابراین حتی پس از گرفتن آن را دوباره به دریا می اندازیم. حتی بعد از این همه آسیب هم نمی‌توانیم کاری به این ماهی بکنیم.

گرگ‌ماهی اقیانوس اطلس می‌تواند تا 1.5 متر رشد کند. وزن آن در بزرگسالی کامل می‌تواند به 25 کیلوگرم برسد. این ماهی عمدتاً ماهی‌های کوچک و سخت پوستان را شکار می‌کند. آرواره‌های این ماهی بسیار قدرتمند است و به همین دلیل ماهی‌های دیگر خفه می‌شوند. آنها در قسمت جلویی آرواره‌های خود دندان‌های تیزی دارند که به کمک آن شکار خود را می کشند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما