(فیلم) هالک برزیلی با تزریق مواد مکمل درگذشت!

انتشار 12 مرداد 1401

طوطیا: در این ویدئو هالک معروف برزیلی تزریقی را تماشا می کنید. با طوطیا همراه باشید.

(فیلم) هالک برزیلی با تزریق مواد مکمل درگذشت!

والدیر سگاتو، ملقب به هالک برزیلی، ستاره شبکه اجتماعی تیک تاک، که با تزریق روغن خطرناک به خود برای ایجاد عضله دوسر 60 سانتی‌، 1.6 میلیون دنبال‌کننده به دست آورد، در تولد 55 سالگی خود درگذشت. شش سال پیش به والدیر سگاتو هشدار داده شد که تزریق مکمل سینتول به معنای آسیب شدید عصبی و خطر قطع عضو خواهد بود، اما او به استفاده از تزریق روغن خطرناک برای افزایش حجم عضلانی ادامه داد. به گزارش رسانه های محلی، او پس از انتقال به بیمارستان به دلیل تنگی نفس، جان خود را از دست داد.

مکمل سینتول اغلب از روغن کنجد به همراه مسکن ها و الکل به عنوان جایگزین استروئید استفاده می شود، اما قدرت و توان بدنی را زیاد نمی کند. کارشناسان می گویند که سینتول می تواند باعث سکته های مرگبار، انسداد شریان ها و عفونت شود.

والدیر سگاتو سال‌ها با وجود خطر سکته‌های مغزی و عفونت‌ها از تزریق سینتول استفاده می‌کرد تا عضلات دوسر بازو، سینه‌ و پشت را بزرگ کند. سگاتو که اصالتاً اهل سائوپائولو بود، قبلا گفته بود که از فیزیک بدنی آرنولد شوارتزنگر و شخصیت‌های خیالی مانند هالک الهام گرفته است و از اینکه در خیابان‌ها به عنوان «هیولا» شناخته می‌شود، احساس غرور می‌کند.

سال پیش به او اخطار داده شد که اگر به استفاده از تزریق‌ها برای افزایش حجم عضله ادامه دهد، با قطع عضو یا حداقل آسیب عصبی و ناهنجاری عضلانی مواجه خواهد شد اما سگاتو، که قبلاً یک کارگر ساختمانی بود، به این اخطارها بی توجهی می کرد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما