(فیلم) پریدن یک مادربزرگ به چاه فاضلاب برای نجات نوه بازیگوش خود

انتشار 12 مرداد 1401

طوطیا: هنگامی که پسربچه کنجکاو درپوش فاضلاب را بلند کرد به داخل آن سقوط کرد، اما مادربزرگش بلافاصله از راه رسید تا او را نجات دهد. در ادامه مطلب این ویدئو قابل مشاهده است، با طوطیا همراه باشید.

(فیلم) پریدن یک مادربزرگ به چاه فاضلاب برای نجات نوه بازیگوش خود

یک مادربزرگ چینی به سرعت وارد یک گودال فاضلاب شد تا نوه خردسالش را نجات دهد. ویدئوی منتشر شده یک پسر کوچک را در حال بازی در خیابان نشان می‌دهد که اقدام به برداشتن درپوش چاه می‌کند. اما او به داخل چاه سقوط کرد. خوشبختانه مادربزرگش نزدیک محل بود و بلافاصله وارد چاه شد و او را به بیرون منتقل کرد. حاضران در محل نیز با انجام کمک‌های اولیه به کودک بازیگوش کمک کردند.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که این تصادف در فویانگ استان آن‌هوئی رخ داد و با کمک سایر رهگذران کودک و مادربزرگ هر دو از این حادثه جان سالم به در بردند.

به گفته یکی از فروشندگان محل، فاضلاب در ابتدا دارای درب بتنی بود، اما چند سال پیش توسط یک کامیون له شد. از آن زمان، با تخته چوبی پوشیده شده است.

هنگامی که این ویدئو در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، بسیاری از مردم روحیه شجاع مادربزرگ را تحسین کردند. یکی از افراد اظهار داشت: نکته شگفت‌انگیز این است که مادربزرگ بدون تردید مستقیماً به داخل فاضلاب پرید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
آخرین بازدید های شما